Oxford
 785 925 387

Aktualności: Druga Edycja Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska
07/07/2016
W dniu 26 czerwca 2016 roku w halach Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8 w Parku Kultury i Wypoczynku odbył się Finał Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska.Podczas tegorocznej, drugiej edycji, udział wzięło aż 7 Szkół Podstawowych ze Słupska:
- Szkoła Podstawowa nr 1
- Szkoła Podstawowa nr 3
- Szkoła Podstawowa nr 4
- Szkoła Podstawowa nr 5
- Szkoła Podstawowa nr 8
- Szkoła Podstawowa nr 10
- Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego
 
Pierwsze mecze, zaraz po darmowych treningach dla wszystkich Uczniów szkół biorących udział w Lidze, rozegrane zostały 22 listopada 2015 roku. Wszyscy Zawodnicy systematycznie zdobywali punkty podczas 10 edycji rozgrywek. W sumie rozegranych zostało ponad 4000 meczów. Do finałów międzyszkolnych dostało się 16 najlepszych zawodników w każdej z trzech kategorii:
- klasy 1-3
- klasy 4-6 (dziewczynki)
- klasy 4-6 (chłopcy)
 
W wewnątrzszkolnych eliminacjach, które rozpoczęły się o godzinie 10.00, udział wzięło 41 Zawodników ze wszystkich z 7 szkół biorących udział w rozgrywkach. Zwycięzcy pierwszego etapu spotkali się w finale, który rozpoczął się po godzinie 13.00.
Dokładnie tak, jak podczas pierwszej edycji Ligi, po bardzo emocjonujących ponad 3 godzinach rozgrywek finałowych, nieustającym dopingu ze strony rodziców, a także koleżanek i kolegów osób biorących udział w Lidze, wyłonieni zostali finaliści.
 
W kategorii klas 1-3 szkół podstawowych:
1. miejsce: Igor Krzeszowski - Szkoła Podstawowa nr 5
2. miejsce: Hubert Żmurko - Szkoła Podstawowa nr 3
3. miejsce: Marta Starczewska - Szkoła podstawowa nr 10
 
W kategorii klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczynki):
1. miejsce: Laura Starczewska - Szkoła Podstawowa nr 10
2. miejsce: Julia Kuczyńska - Szkoła Podstawowa nr 4
3. miejsce: Karolina Moroń - Szkoła Podstawowa nr 1
 
W kategorii klas 4-6 szkół podstawowych (chłopcy):
1. miejsce: Maciej Maliszewski -Szkoła Podstawowa nr 4
2. miejsce: Szymon Kuczkowski - Szkoła Podstawowa nr 5
3. miejsce: Bartek Sulikowski - Szkoła Podstawowa nr 3
 
 
Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi Miasta Słupska za objęcie patronatem Drugiej Edycji Ligi oraz Dyrekcji Szkół Podstawowych biorących udział w rozgrywkach.
 
Gratulujemy wszystkim Zawodnikom, którzy dzielnie walczyli o każdy punkt, a także dziękujemy wszystkim osobom, które ambitnie i systematycznie dopingowały Dzieci podczas rozgrywek. Do zobaczenia podczas Trzeciej Edycji Ligi! :-)
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


12/06/2016
Drodzy Zawodnicy! Dokładnie za dwa tygodnie widzimy się po raz ostatni w sezonie 2015/2016 na kortach Akademii Tenisa OXFORD. W związku z nadchodzącym wydarzeniem, przedstawiamy Wam harmonogram Finału Drugiej Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska.
 
Rozpoczęcie turnieju: 26 czerwca 2016, godzina 10.00
 
 
ETAP I: FINAŁY WEWNĄTRZSZKOLNE - godzina 10.00-13.00
Wyłonienie najlepszego Zawodnika (Reprezentanta) Szkoły do udziału w finałach
 
Spośród wszystkich zakwalifikowanych Zawodników z danej Szkoły rozegrane zostaną mecze w systemie "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów; każdy set rozgrywany będzie do 7 punktów. W przypadku wyniku 6-6 decydujący będzie złoty punkt.
 
Szkoły podstawowe - klasy 1-3, godzina 10:00-13:00
 
Szkoła Podstawowa nr 1
Amelia Łakomska
 
Szkoła Podstawowa nr 3
Hubert Żmurko, Adam Karwacki
 
Szkoła Podstawowa nr 5
Kuba Nyk, Igor Krzeszowski, Mikołaj Parchoniuk, Marcel Mońko, Adam Szczepański
 
Szkoła Podstawowa nr 8
Marika Banach, Emil Drobko, Bartek Ługowski, Karina Banach
 
Szkoła Podstawowa nr 10
Marta Starczewska, Czarek Orzechowski
 
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Maia Borecka, Michał Stucki
 
 
Szkoły podstawowe - klasy 4-6 (dziewczynki), godzina 10:00-13:00
 
Szkoła Podstawowa nr 1
Oliwia Klimek, Karolina Moroń
 
Szkoła Podstawowa nr 3
Malwina Karwacka
 
Szkoła Podstawowa nr 4
Julia Kuczyńska, Patrycja Raniszewska, Wiktoria Cybula-Kadylak
 
Szkoła Podstawowa nr 8
Karolina Antosiewicz, Julia Pacyno
 
Szkoła Podstawowa nr 10
Laura Starczewska, Roksana Plumbaum
 
 
Szkoły podstawowe - klasy 4-6 (chłopcy), godzina 10:00-13:00
 
Szkoła Podstawowa nr 1
Igor Musznicki, Mikołaj Moroń
 
Szkoła Podstawowa nr 3
Samuel Urbaniak, Bartek Sulikowski
 
Szkoła Podstawowa nr 4
Miłosz Gajewski, Maciej Maliszewski, Michał Dudziak, Bartek Szumowski, Mikołaj Mielczarek, Mateusz Kaczmarek, Tomek Cybula-Kadylak
 
Szkoła Podstawowa nr 5
Szymon Kuczkowski, Kacper Kasprzyk
 
Szkoła Podstawowa nr 10
Mateusz Ginko, Damian Adamiak
 
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Adam Oporski
 
 
ETAP II:  FINAŁY MIĘDZYSZKOLNE - godzina 13:00-16:00
Jeden Zawodnik z każdej Szkoły w danej kategorii rozegra mecze w systemie "każdy z każdym" w rundzie finałowej z pozostałymi Szkołami. Mecze "każdy z każdym" rozegrane zostaną do dwóch wygranych setów (każdy do 10 punktów). W przypadku wyniku 9-9 decydujący będzie złoty punkt.
 
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE - godzina 16:00


07/06/2016
Aktualne wyniki już dostępne w dziale harmonogram i reprezentacje. Niedługo więcej informacji odnośnie wielkiego finału, który odbędzie się 26 czerwca! Bądźcie z nami na bieżąco :-)


05/06/2016

Dziesiąta, jednocześnie ostatnia kolejka Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta miasta Słupska zakończona!
Przed nami półfinały oraz finały, które odbędą się 26 czerwca. Już niedługo więcej informacji! :-)
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


16/05/2016
Drodzy Zawodnicy, Miłośnicy tenisa ziemnego i Mistrzowie, niezależnie od liczby zdobytych punktów! :-) Powoli zbliżamy się do wielkiego finału naszej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla Szkół Podstawowych, który odbędzie się 26 czerwca. Przed Wami dziesiąte i ostatnie już spotkanie ligowe, które odbędzie się 5 czerwca. Nie przegapcie szansy zdobycia decydujących punktów w walce o Puchar Prezydenta Miasta Słupska! :-)
Wszelkie aktualności znajdziecie w dziale harmonogram i reprezentacje. Do zobaczenia! :-)


03/05/2016
Widzimy się ponownie w najbliższą niedzielę - 8 maja; tradycyjnie, według harmonogramu :-) Pozdrawiamy!


24/04/2016
VIII kolejka rozgrywek :-) Aktualne wyniki już niedługo!Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


11/04/2016
Aktualne wyniki po VII kolejce rozgrywek dostępnę są już w dziale harmonogram i reprezentacje. VIII kolejka rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Słupska odbędzie się w niedzielę - 24 kwietnia. Pozdrawiamy i niecierpliwie czekamy! :-)


03/04/2016
Kwiecień powitaliśmy nie tylko idealną pogodą, ale także 7. kolejką rozgrywek. Przed nami jeszcze 3 spotkania ligowe oraz wielki finał! :-) Przypominamy, iż oprócz średniej liczby punktów, aby zagrać w finale, należy rozegrać minimum 15 spotkań. Jeżeli nie mogliście uczestniczyć w meczach ligowych, pamiętajcie, iż przed Wami jeszcze jedno spotkanie w kwietniu, maju i czerwcu! Już niedługo podamy aktualne wyniki po dzisiejszych meczach. Do zobaczenia! :-)
Regulamin Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska dostępny pod adresem tenis.slupsk.pl/regulamin.pdf.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


10/03/2016
Tradycyjnie, zapraszamy do zapoznania się aktualnymi wynikami po VI kolejce rozgrywek. Najbliższe spotkania Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego odbędą się w niedzielę - 3 kwietnia.
Więcej informacji w dziale harmonogram i reprezentacje.
Do tenisowego zobaczenia :-)


07/02/2016

VI kolejka rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska odbędzie się po ferieach, w niedzielę - 6 marca. Aktualne wyniki po V kolejce dostępne są w dziale harmonogram i reprezentacje. Życzy wszystkim udanego wypoczynku! :-) Przy okazji, zapraszamy serdecznie do galerii zdjęć :-)
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


31/01/2016
Witamy ponownie! V kolejka rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska odbędzie się już w najbliższą niedzielę - 7 lutego. Aktualne wyniki po IV kolejce znajdziecie oczywiście w dziale harmonogram i reprezentacje.

Szanowni Rodzice oraz Opiekunowie naszych Zawodników! Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, w postaci darmowego treningu z udziałem trenerów Akademii Tenisa OXFORD. Doceniamy fakt, iż systematycznie wspieracie dzieci podczas rozgrywek. Dlatego też, postanowiliśmy zademonstrować Państwu, ile przyjemności wnosi tenis ziemny! Darmowe treningi odbędą się w godzinach gry Państwa dzieci. Zainteresowane osoby prosimy o sportowe obuwie zmienne; rakiety oraz piłki udostępnione będą nieodpłatnie. Do zobaczenia! :-)


17/01/2016
Aktualne wyniki oraz informacje dotyczące IV kolejki (24/01/2016) znajdziecie w dziale harmonogram i reprezentacje :-)


13/01/2016
Zapraszamy do zapoznania się aktualnymi wynikami w dziale harmonogram i reprezentacje po trzech kolejkach rozgrywek.

Czwarta kolejka rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska odbędzie się w niedzielę - 24 stycznia. Do zobaczenia! :-)


04/01/2016
Witamy serdecznie naszych Zawodników w nowym roku! :-) Trzecia kolejka rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska odbędzie się już w najbliższą niedzielę - 10 stycznia.

Szczegółowe informacje dostępne są w dziale harmonogram i reprezentacje.


25/12/2015
Druga kolejka rozgrywek już za nami. Zapraszamy do działu galeria zdjęć. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnych wynikównajbliższych spotkań oraz szkół biorących udział w Lidze dostępne są w dziale harmonogram i reprezentacje.

Do zobaczenia już 10 stycznia 2016 roku podczas III kolejki rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku od całej Kadry Akademii Tenisa OXFORD dla naszych Zawodników oraz ich Najbliższych :-)


20/12/2015

Przedświąteczna, druga kolejka spotkań Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska :-)
Już niedługo aktualne wyniki po obu kolejkach spotkań. Bądźcie z nami na bieżąco :-)
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


14/12/2015
W najbliższą niedzielę (20 grudnia) widzimy się ponownie w halach Akademii Tenisa OXFORD podczas II kolejki rozgrywek Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska. My już nie możemy się już doczekać! :-)

Szczegółowe informacje dostępne są w dziale harmonogram i reprezentacje.

Pragniemy poinformować, iż każdy uczestnik rozegra podczas niedzielnych rozgrywek minimum 2 mecze z różnymi przeciwnikami spośród grupy przewidzianej na daną godzinę. Bardzo prosimy o stawienie się w wyznaczonych terminach :-) 


24/11/2015
Sprawdź swój wynik po pierwszej kolejce spotkań! :-) Zapraszamy również do zapoznania się ze wszystkimi reprezentacjami biorącymi udział w Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska. Więcej informacji w dziale harmonogram i reprezentacje.

Jeżeli pragniesz reprezentować swoją szkołę wraz z koleżankami i kolegami, masz jeszcze szansę! Wszystkie osoby, które jeszcze nie wzięły udziału w darmowych treningach zapraszamy 28 listopada do Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8. Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu 785 925 387. Sprzęt tenisowy w postaci rakiet oraz piłek, a także udział w Lidze jest całkowicie bezpłatny dla uczniów szkół podstawowych.

Wszystkie zdjęcie z treningów oraz rozgrywek dostępne są w dziale galeria zdjęć. Do zobaczenia! :-)


22/11/2015
Pierwsza kolejka spotkań już za nami! Jak zwykle było mnóstwo emocji, przyjacielskiej rywalizacji oraz dopingu ze strony najbliższych :-) Bądźcie z nami na bieżąco - już niedługo pojawi się nowy dział, w którym znajdziecie informacje z Waszymi punktami zdobytymi podczas rozgrywek.

Przypominamy, iż spotkania ligowe rozgrywane będą według harmonogramu dostępnego na naszej stronie internetowej w dziale harmonogram.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


20/11/2015

Zaczynamy! Treningi w szkołach przeprowadzone. Z radością informujemy, iż w Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska udział wezmą reprezentanci aż 7 szkół podstawowych w Słupsku: Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 8, Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Zespołu Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Jeżeli jeszcze nie wzięliście udziału w darmowych treningach w halach Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8 - to Wasza ostatnia szansa! :-)

Darmowe treningi dla wszystkich uczniów szkół podstawowych odbędą się w dniach 21 listopada i 28 listopada. Zapisy prowadzimy pod numerem telefonu 785 925 387. Sprzęt tenisowy w postaci rakiet oraz piłek, a także udział w Lidze jest całkowicie bezpłatny dla uczniów szkół podstawowych.
 
Spotkania ligowe rozgrywane będą według harmonogramu dostępnego na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia! :-)


19/11/2015
W tym tygodniu odwiedziliśmy ostatnie dwie szkoły podstawowe, biorące udział w Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego. W środę i czwartek trenowaliśmy z "Pierwszakami" w Szkole Podstawowej nr 4, natomiast w Szkole Podstawowej nr 10 lekcje wychowania fizycznego poprowadziliśmy w środę.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


16/11/2015
Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż po 2 miesiącach treningów w słupskich szkołach podstawowych, już w najbliższą niedzielę (22 listopada) rozpoczynamy Drugą Edycję Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska! :-)
W nadchodzącym tygodniu - 18 i 19 listopada, zawitamy ponownie do Szkoły Podstawowej nr 4, a już niedługo pojawimy się również w Szkole Podstawowej nr 10 w Słupsku. Już nie możemy się doczekać!


06/11/2015
Treningi w Szkole Podstawowej nr 5 przeprowadzone! Darmowe szkolenia w halach Akademii Tenisa OXFORD odbędą się już jutro! Zgłoszenia pod numerem telefonu 785 925 387. Serdecznie zapraszamy :-)
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
Przed nami treningi w Szkole Podstawowej nr 4 i 10. A później? Rozpoczynamy Drugą Edycję Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 o Puchar Prezydenta Miasta Słupska :-)


26/10/2015
Z ogromną radością pragniemy poinformować, iż niedługo ponownie poprowadzimy treningi podczas lekcji WF-u w Szkołach Podstawowych biorących udział w Pierwszej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego. Wkrótce więcej informacji! :-)


07/10/2015

W Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku treningi wspólnie prowadzą nasi trenerzy - Marcin Olesiński i Dawid Kujawa. Zapraszamy do galerii zdjęć :-)
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
Darmowe treningi dla uczniów I Społecznej Szkoły Podstawowej odbędą się w sobotę (10 października) w halach Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8 w Parku Kultury i Wypoczynku. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 785 925 387.


06/10/2015
Witamy ponownie! W bieżącym tygodniu prowadzimy treningi aż w dwóch szkołach: Szkole Podstawowej nr 1 oraz I Społecznej Szkole Podstawowej.
Biorąc pod uwagę lokalizację Szkoły Podstawowej nr 1, postanowiliśmy zaprosić wszystkich uczniów na treningi do naszej Akademii. Lekcje wychowania fizycznego na profesjonalnych kortach tenisowych? Tego jeszcze nie było! :-)

Darmowe treningi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 odbędą się w sobotę (10 października) w halach Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8 w Parku Kultury i Wypoczynku. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 785 925 387.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


03/10/2015
Drugi tydzień treningów już za nami. Do Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska dołączyły już dwie nowe Szkoły Podstawowe: nr 3 i nr 8.
Najbliższy tydzień rozpoczynamy kolejnymi treningami. Tym razem nasi trenerzy będą mieli zaszczyt szkolić przyszłych zawodników w dwóch szkołach - Szkole Podstawowej nr 1 oraz Zespole Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku. Nie możemy się doczekać! :-)
 
Harmonogram treningów dla klas: 1-6 w Szkole Podstawowej nr 1 w dniach: 5-9 października 2015.
Poniedziałek: 6A, 5A, 1A, 1B, 2D
Środa: 1C, 2A, 2B, 3B, 5B, 6C, 6B
Piątek: 4B, 4C, 5C, 4A, 2C, 3A
 
Harmonogram treningów dla klas: 1-6 w I Społecznej Szkole Podstawowej w dniach 6-8 października 2015.
Wtorek: 4A, 4B, 6A, 6B, 2C, 2D, 2A, 1C, 3A, 3B
Czwartek: 2A, 2B, 1A, 1B, 5A, 5B, 5C


02/10/2015
Zgodnie z obietnicą - w tym tygodniu szkolimy przyszłych zawodników w Szkole Podstawowej nr 3 w Słupsku. Darmowe treningi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 odbędą się w sobotę (3 października) w halach Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8 w Parku Kultury i Wypoczynku. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 785 925 387.
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie


26/09/2015
Mamy świetną wiadomość dla uczniów, a już niebawem zawodników tenisa ziemnego, Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupsku. W przyszłym tygodniu poprowadzimy treningi u Was w Szkole! :-)

Poniżej harmonogram treningów dla klas: 1-6 w Szkole Podstawowej nr 3 w dniach: 28 września - 2 października 2015.
Poniedziałek: 6B, 6D, 5B, 5E, 4B, 4C, 4E, 2B, 2F
Wtorek: 5B, 5D, 6B, 6D, 1F, 2A, 1C, 3C, 3A
Środa: 3B, 2D, 3D, 2G, 5B, 5E, 1D, 1B
Czwartek: 5B, 5D, 2E, 1A, 1G, 2C, 1E, 4A, 5A
Piątek: 5C, 4D, 6C, 6A, 5D
 
Kolejna Szkoła Podstawowa, która zostanie zaproszona do wzięcia udziału w Drugiej Edycji Słupskiej Międzyszkolnej Lidze Tenisa Ziemnego, to... :-)


25/09/2015

Pierwszy dzień treningów w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku już za nami. Dla wielu był to pierwszy kontakt z tenisem ziemnym w życiu; jednak zaledwie po paru minutach treningu z przyszłymi zawodnikami wiedzieliśmy, że niedługo znów się zobaczymy - tym razem podczas treningów w Akademii Tenisa OXFORD.

Poniżej harmonogram treningów dla klas: 1-6 w Szkole Podstawowej nr 8 w dniach: 21-25 września 2015.
Poniedziałek: 3D, 2A, 1D, 2D, 5A, 5B, 5D, 4D
Wtorek: 1F, 3A, 1A, 6B, 6C
Środa: 6A, 6D, 1B, 2C, 3B, 3C
Czwartek: 2B, 2E, 4A, 4D, 4B, 5A, 5B
Piątek: 1E, 1C, 5C
Poprzednie Zdjęcie
Następne Zdjęcie
Darmowe treningi dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 odbędą się w sobotę (26 września) w halach Akademii Tenisa OXFORD przy ulicy Rybackiej 8 w Parku Kultury i Wypoczynku. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 785 925 387.


17/09/2015

Miło nam poinformować, iż rozpoczynamy Drugą Edycję Słupskiej Międzyszkolnej Ligi Tenisa Ziemnego dla klas: 1-3 i 4-6 Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska!
 
Oprócz Szkół Podstawowych nr 4, 5 i 10, w tym roku pojawimy się również na lekcjach WF-u w kolejnych słupskich szkołach! W przyszłym tygodniu od poniedziałku do piątku spotkacie nas, trenerów Akademii Tenisa OXFORD, w Szkole Podstawowej nr 8.

Niebawem odwiedzimy kolejne Szkoły w naszym Mieście. Tenisowe do zobaczenia! :-)